16 серпня 2018 року спеціалістами Служби у справах дітей Любарської селищної ради З.В. Грамою та А.І. Кулініч, відповідно до Наказу Служби у справах дітей облдержадміністрації  «Про проведення в області профілактичних заходів під час літніх канікул» та листа управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області від 03.08.2018 року № 01-9/2734 «Щодо травмування та загибелі дітей на водоймах» був здійснений виїзд у Липненський старостинських округ. Відповідно до Закону України " Про охорону дитинства" та Сімейного Кодексу України, спеціалістами служби у справах дітей були проведені профілактичні бесіди із батьками та дітьми із багатодітних сімей та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах  щодо збереження життя та здоров'я дітей у літній період та безпечного поводження на водоймах.

У Липненькому старостинському окрузі відбулася робоча зустріч спеціалістами служби у справах дітей із в.о. старости Липненського старостинського округу – О.В. Ковтонюком, під час якої було обговорено питання подальшої співпраці між службою та старостинським округом.