Комісія з питань захисту прав дитини

Дата: 21.02.2019 11:42

12.06.2018 р. під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів А.Осипенко відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалися питання про стан виконання батьківських обов’язків, умови проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, визначення днів побачень батьками з дітьми та інші звернення, заяви громадян.

У роботі комісії взяли участь начальник служби у справах Л. Ющенко, заступник директора ЦСССДМ Любарської селищної ради О. Кришталь, в.о. начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту О. Данилко, начальник відділу юридичної та кадрової роботи Т. Васільєва, лікар – педіатр РЦЛ С. Назімов, заступник начальника управління фінансів Н. Янко, начальник загального відділу селищної ради Л. Вашкевич, спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення Т.Тарасюк, заступник начальника Любарського ВП Бердичівського ВП ГУНП в Житомирській області Т. Підгаєцька. Також на комісію були запрошені завідуюча ФП Глезненського старостинського округу  Батюх Ю.П та заступник начальника УПСЗН РДА Шклярук Т.М.

За результатами розгляду питань порядку питань комісією винесені обґрунтовані рішення в інтересах дітей  та взяті під контроль до повного виконання.

Начальник служби у справах дітей                                                                                                     Л.Л. Ющенко