Комісія з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Любарської селищної ради

Дата: 21.02.2019 11:51

18.09.2018 року відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі  Любарської селищної ради, на якому було розглянуто ряд питань, що стосуються захисту законних прав та інтересів дітей.

Під час засідання були розглянути заяви та звернення громадян , пов’язаних із захистом прав та інтересів дітей, зокрема, про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав; надання дозволу на шлюб неповнолітній особі; взяття сімей під соціальний супровід.

Підготовлені матеріали детально вивчені членами комісії, заслухані заявники та запрошені особи. В процесі розгляду питань, заявників ознайомлено із нормами законодавства та прийнято відповідні рішення щодо розв’язання порушених проблем