Фото без опису1. Грошове забезпечення та додаткові виплати:

- стабільне щомісячне грошове забезпечення: від 10 000 грн,
- гарантоване підвищення грошового забезпечення у ході просування по службі;
- додаткова щомісячна надбавка військовослужбовцям за участь в операції об’єднаних сил (ООС) на лінії бойового зіткнення (на першій лінії – 10 тис.грн., на другій лінії – понад 4 тис.грн);
- виплата витрат на відрядження (добові, проживання, дорога);
- виплата грошової компенсації за піднайом житла;
- щорічна матеріальна допомога на оздоровлення в обсязі грошового забезпечення;
- щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально побутових питань в обсязі грошового забезпечення.

Після укладення першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова грошова винагорода (в залежності від встановленого Урядом прожиткового мінімуму станом (на 1 січня 2019 року - 1921 грн ) в розмірах:
- особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму;
- особам сержантського і старшинського складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму;
- особам офіцерського складу – десять розмірів прожиткового мінімуму;
А також одноразова виплата за перший контракт від місцевої влади Любарщини у розмірі 5000 грн.
- відповідно до ст.119 «Кодексу законів про працю України» за працівниками, прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток.

2. Соціальні гарантії та пільги для військовослужбовців за контрактом:
- зарахування часу проходження військової служби до загального і безперервного трудового стажу та стажу державної служби;
- безоплатне забезпечення речовим майном на період служби;
- безкоштовний гарячий обід (або грошова компенсація), триразове харчування під час виконання бойових завдань або виконання обов’язків у добовому наряді;
-безоплатна медична допомога військовослужбовцям у військових медичних закладах;
- пільгове санаторно-курортне лікування військовослужбовців та членів їх сімей;
- забезпечення гуртожитками або службовим чи постійним житлом (після підписання другого контракту);
- значно вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років, а не при досягненні пенсійного віку. Для пільгових пенсіонерів (під час особливого періоду) при прийнятті на військову службу за контрактом виплата пенсій не припиняється;
- після продовження першого контракту – право отримати вищу освіту (заочно) у вищих військових навчальних закладах (споріднену з цивільною) без відриву від служби за рахунок держави;
- отримання військової освіти та спеціальності;
- кар’єрне зростання військовослужбовців за контрактом;
- участь у миротворчих операціях та інших заходах міжнародного військового співробітництва;
- можливість безкоштовного вивчення іноземної мови (особам, які перебувають в резерві для просування по службі);
- надання статусу учасника бойових дій (при наявності пілстав);
- для учасників бойових дій - виділення земельних ділянок та інші пільги.
Для найбільш патріотично налаштованих громадян, які бездоганно зарекомендували себе під час проходження військової служби за контрактом, є можливість здобуття первинного офіцерського звання після проходження відповідних курсів.

Розглядаються кандидатами на військову службу за контрактом громадяни віком від 18 до 57 років, які мають освіту не нижче базової середньої та відповідають вимогам військової служби.

3. Терміни укладання контрактів:
- на 3 роки – для осіб рядового складу;
- від 3 до 5 років – для осіб сержантського і старшинського складу;
- на 6 місяців – для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану або оголошення рішення про демобілізацію.
За детальною інформацією звертайтесь до Любарського районного військового комісаріату за адресою смт.Любар вул.Ватутіна,3 тел.2-35-43