Любарський РВК

Дата: 28.02.2019 08:17

Любарський районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом до 72 ОМБр
72-га окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців (72 ОМБр,) — військове формування механізованих військ Збройних сил України.

Розміщується у місті Біла Церква Київської області. Бригада створена в 2002 році на базі 72-ї гвардійської механізованої дивізії, що у свою чергу веде історію від 72-ї гвардійської мотострілецької дивізії.
З 2014 року бригада брала участь у війні на сході України у складі сил Антитерористичної операції. Підрозділи бригади влітку 2014 року вели важкі бої на російсько-українському кордоні, у Приазов'ї, а взимку 2016 — під Авдіївкою у промзоні.
У серпні 2017 року бригада дістала почесну назву на честь військового формування часів УНР — Чорних запорожців.
Більш детальну інформацію можна отримати у Любарському РВК за адресою смт.Любар вул. Ватутіна,3, тел.2-35-43