Фото без опису   01 березня 2019 року відбулося виїздне засідання ради регіонального розвитку Житомирщини.

Голова Житомирської обласної державної адміністрації  Гундич І.П. повідомив присутніх про основні здобутки децентралізації України та Житомирської області, серед яких відкриття нових відділів в обласній районній лікарні, ремонт доріг, освітлення населених пунктів, термосанація закладів освіти та культури.

Голова селищної ради Герасимчук В.М. довів  до відома  присутніх інформацію про діяльність Любарської селищної об’єднаної територіальної громади в 2018 році.

Спільними зусиллями були визначені основні приорітети розвитку Любарщини  2019-2021р.

Презентація селищного голови Герасимчука В.М.