12 березня 2019 р. з 9:30 в залі засідань Любарської селищної ради відбудеться семінар на тему «Обговорення напрямків розвитку громади за участю міжнародних експертів»

Запрошуємо Вас на відкрите обговорення сценаріїв розвитку громади на довгострокову перспективу

Модераторами заходу будуть:
АНРІУС НЕМІЦКАС, спеціаліст з міського розвитку США
ІВАН ТОЛІЧ ЗАГРЕБ, ЛАНДШАФТНИЙ АРХІТЕКТОР (хОРВАТІЯ)
РОМАН ЛОЗИНСЬКИЙ, МАГІСТР ГЕОГРАФІЇ УНІВЕРСИТЕТУ Південного Іллінойсу Едвардсвіль, США

Для довідки:
Любарська ОТГ увійшла в 30 ОТГ із 101 по Україні та приймає участь в програмі "Інтегроване просторове планування ", організованою CANactionsSchool Роль просторового планування у розвитку громад за підтримки європейської програми ULEAD з Європою / ULEAD withEurope. За підтримки програми здійснено просторовий аналіз нашої громади та напрацьовано сценарії розвитку.