Бізнес-тренінг «Фінансова грамотність та бізнес-планування»

Дата: 12.03.2019 08:38

Шановні голови!

02квітня 2019 року в приміщенні Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування за адресою м. Житомир вул. Михайлівська, 8/1компанія «AgriAnalytica» проведе бізнес-тренінг «Фінансова грамотність та бізнес-планування» для керівників та бухгалтерів фермерських господарств.

Метою даного заходу є підвищення поінформованості малих та середніх фермерських господарств щодо запровадження ефективного управління фермерськими господарствами, підвищення їх фінансової грамотності для полегшення доступу до кредитних ресурсів, а також можливості залучення державної підтримки за бюджетними програмами.

Прошу довести до відома зацікавлених осіб (керівники та бухгалтери фермерських господарств, які працюють в одному з таких напрямів, як овочі, фрукти, молоко або м'ясо), що знаходяться на території очолюваної Вами громади та посприяти їх участі у вищезазначеному заході.

Реєстрація учасників проводиться до 14.00 год. 25.03.2019року за посиланням: http://bit.ly/2ERSX77 .

За більш детальною інформацією прошу звертатись до радника з регіонального розвитку Георгія Федорука за тел. 097-909-11-46.

Програма заходу знаходиться у приєднаному файлі.

Дякуємо за співпрацю!

З повагою,  Директор                         В.І. НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ