Комісія з питань захисту прав дитини

Дата: 28.02.2019 14:18

З початку 2019 року Служба у справах дітей Любарської селищної ради організувала 4 комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Любарської селищної ради.

22.02.2019 р. під головуванням секретаря ради, заступника голови комісії В.В. Янка, в складі десятьох членів комісії було проведено чергове засідання комісії на порядок денний якого винесено ряд питань стосовно захисту інтересів та прав дітей:

1) про доцільність (недоцільність) позбавлення громадян батьківських прав;

2) постановка осіб із числа дітей, позбавлених батьківського піклування на соціальний квартирний облік;

3) про вирішення спору між батьками щодо участі у вихованні дітей;

4) неналежне виконання батьківських обов’язків;

5) питання, що стосувались обліку та соціального супроводу сімей у зв’язку із складними життєвими обставинами.

На комісію були запрошені в.о. старост Веселківського старостинського округу, Малобраталівського старостинського округу, Липненського старостинського округу, представник Служби у справах дітей Любарської РДА, поліції.

Усі учасники комісії були вислухані членами комісії, матеріали долучені до справ та по всім питанням прийняті відповідні рішення  в межах чинного законодавства.