Фото без описуВже понад дві тисячі років існує приказка «У здоровому тілі – здоровий дух». У сучасних же умовах всебічний та гармонійний розвиток людини є не тільки бажаним, а й життєво необхідним.

Одним із перших проектів, які Любарська селищна рада започаткувала і котрий наразі перебуває у стадії завершення – реконструкція стадіону «Колос»  комунального закладу «Любарська ДЮСШ Любарської селищної ради». Проектом передбачалося будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям, встановлення комплексу воркаут, брукування центральної доріжки та встановлення сучасних світильників, які акумулюють сонячну енергію, що дасть змогу проводити тренування і в темний час доби. Наразі майже усі роботи виконано у повному обсязі.

Для зміцнення матеріально-технічної бази цього позашкільного навчального закладу чимало зусиль докладається особисто директором ДЮСШ Залуцьким Юрієм Леонідовичем та працівниками школи. Саме завдяки їхнім зусиллям у приміщенні ДЮСШ з’явилися  сучасний тренажерний зал, душові кабіни, внутрішні туалети, роздягалки. Облаштовується і територія навколо стадіону: його обгороджено, влаштовано клумби.

Маємо надію, що ще більше дітей та дорослих будуть дбати про своє здоров’я, займатися спортом та своїми досягненнями прославляти нашу громаду.