Любарською селищною радою було розпочато місячник

Дата: 08.04.2019 14:27
Кількість переглядів: 1255

       Фото без опису  Любарською селищною радою  05 квітня 2019 року було розпочато місячник,  який  триватиме  до 01 травня 2019 року.       

 Щоб покращити стан довкілля  за ініціативи  Любарського селищного голови Герасимчука В.М. та структурних підрозділів селищної ради було організовано  прибирання автошляхів Любарського району  від сміття. Працівники селищної ради,  озброївшись рукавицями, пакетами для сміття та  лопатами, наводили лад на відрізках дороги ( Н-03) Любар – Житомир  та ( Н-02) Житомир – Чернівці. За один день прибирання  було вивезено п’ять причепів сміття.   Пам’ятаймо, що благоустрій нашого селища залежить від культури та свідомості населення. Тож варто вчитися дбати не лише про власну домівку, а й про селище, про чистоту й порядок в ньому, адже це спільна справа усіх його жителів. Чисто не там де прибирають, а там де НЕ СМІТЯТЬ!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь