Воєнізований крос присвячений пам'яті Бойка Володимира Сергійовича

Дата: 11.04.2019 16:09

18 квітня  2019 року в опорній Липненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбудуться змагання з воєнізованого кросу серед старшокласників Любарського району, приурочені вшануванню пам’яті загиблого воїна-афганця Володимира Бойка, організовані  Товариством сприяння обороні України спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Любарської РДА, Відділом освіти і культури Любарської РДА, відділом освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради та Любарською районною спілкою «Воїнів Афганістану».

Нагадуємо, що Бойко Володимир Сергійович народився 16 березня 1968 року у селі Липне Любарського району. Для проходження строкової служби був відправлений рядовим в Афганістан. Загинув 18 квітня 1988 року.