Бердичівське управління  ГУ ДФС у Житомирській області

Дата: 15.04.2019 13:37

Увага!

Бердичівське управління ГУ ДФС у Житомирській області нагадує, що у зв’язку з перенесенням робочих днів на травневі свята платники   мають сплатити податки до 26 квітня.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів "Про перенесення робочих днів у 2019 році" від 10.01.2019 № 7-р у квітні поточного року вівторок 30 квітня перенесено на суботу, 11 травня.

Таким чином останній день сплати нарахованих податкових зобов’язань із податків і зборів припадає на вихідний день — 30 квітня.

Водночас, нормами податкового кодексу не передбачено перенесення термінів слати податків і зборів (п.57.1 ст.57 Кодексу).

Тому сплату нарахованих поточних податкових зобов’язань необхідно здійснити не пізніше 26 квітня 2019 року.