Кубок Житомирської області з футболу «Пам’яті Героїв Небесної сотні»

Дата: 16.04.2019 08:31

13 квітня 2019 року на стадіоні "Колос" відбувся футбольний поєдинок розіграшу Кубку Житомирської області з футболу «Пам’яті Героїв Небесної сотні» між командами СК «Технофон» (смт.Любар) – ФК «Ружин» (смт.Ружин).

Усі присутні на стадіоні активно вболівали - кожен за свою команду. Порадувала любарчан результатами улюблена команда - СК "Технофон" (Президент клубу - Мисечко Олександр, тренер - Ус Володимир, капітан команди Біленький Володимир), яка здобула другу перемогу над суперником з рахунком 3:1.

Спонсором змагань виступив приватний підприємець, Президент СК «Технофон», Мисечко О.С.

Нагадуємо, що попередній матч, який відбувся на полі суперника, приніс перемогу нашій команді з рахунком 1:0.