Відбулось засідання чергової XV сесії VIII скликання Любарської селищної ради.

Дата: 26.04.2019 11:48

25 квітня 2019 року  під головуванням Володимира Миколайовича Герасимчука  відбулося  засідання чергової XV сесії VIII скликання Любарської селищної ради.

Цьому передувала робота  засідання президії та засідань профільних постійних депутатських комісій, на яких  депутати погодили перелік питань  сесії селищної  ради.

Після вікриття сесії,  традиційно,  усі присутні в залі хвилиною мовчання вшанувати пам'ять загиблих воїнів та цивільних громадян, які  відстоювали цілісність та незалежність нашої держави.

Після затвердження порядку денного,  депутати розпочали роботу та розглянули ряд нагальних питань, серед яких внесення змін до бюджету селищної ради на 2019 рік,  затвердження Програми соціально-економічного розвитку Любарської селищної ради на 2019 рік,   затвердження Положення  про порядок обчислення і сплати  туристичного збору в новій редакції,  затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади Любарської селищної ради,  прийняття комунального підприємства «Любарська центральна районна аптека №57» із спільної власності територіальних громад сіл, селища району в комунальну власність Любарської селищної ради, призначення виконуючого обов’язки завідувача комунального підприємства «Любарська центральна аптека Любарської селищної ради Житомирської області». Надано  земельні ділянки учасникам бойових дій. З метою наповнення бюджету проведено інвентаризацію земельних ділянок та зобов'язали  сільськогосподарські підприємства провести оплату за їх використання.

В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та проголосували за перерву в роботі сесії.