Штучні квіти шкода для довкілля

Дата: 02.05.2019 09:02

На передодні поминальних днів не варто забувати про стан довкілля.

Любарська селищна рада просить не нести на кладовища штучні квіти через шкоду для природи. Пластикові вінки і квіти не несуть жодної богословської символіки,  також це традиція, яка поширилася у радянські часи і в Європі подібного немає. Ці вироби починають шкодити екології вже з етапу виготовлення сировини для них, адже для цього використовують нафтопродукти. Левова частка пластикових квітів не потрапляє на сміттєві полігони. Натомість їх палять, виділяються численні токсичні речовини, зокрема діоксини, які призводять до виникнення ракових захворювань. Також не можна ці вінки закопувати, бо час розкладу пластику та паперу, просочено парафіном триває упродовж багатьох десятків років. Екологи кажуть, що в першу чергу потрібно задуматися над тим, скільки ми приносимо шкоди навколишньому природному середовищу. Тим паче, що штучні квіти ніякого відношення до вічності не мають.