Комісія з питань захисту прав дитини

Дата: 03.05.2019 14:40

Під головуванням селищного голови В.М. Герасимчука та секретаря ради В.В. Янка 26.04.2019 р. відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний комісії винесені наступні питання: щодо ознайомлення із функціями та завданнями міждисциплінарної команди, з метою організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, згідно п. 12 Постанови Кабінету Міністрів України № 800 від 03.10.2019 року, про надання органом опіки та піклування висновку щодо доцільності (недоцільності) позбавлення батьківських прав та інші звернення, заяви громадян.

По закінченню засідання комісії прийняті відповідні рішення, головою комісії надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих рішень з метою захисту прав та інтересів дітей.