На Любарщині відзначили 74-ту річницю великої Перемоги

Дата: 10.05.2019 14:33

8 та 9 травня у Любарському районі відзначили День пам’яті та примирення і 74 річницю з дня Перемоги та визволення від фашистсько-німецьких загарбників.

На площі Незалежності смт.Любар, яка щоріч в ці дня збирає небачену кількість людей, відбулося вітання  ветеранів та всіх Любарчан з великою Перемогою. Керівництвом селищної ради, в особі  секретаря Янка Василя Володимировича, головою райдержадміністрації Чернецьким  Костянтином  Борисовичем  та головою районної ради Кучером Ігорем Петровичем розпочато урочистості до Дня перемоги у Другій Великій Вітчизняній війні.

Голова спілки ветеранів Любарського району Гудзь С.О. нагадав усім присутнім на площі про ті важкі та страшні воєнні 1941-45 рр.. Чимало жителів нашого району поклали свої тіла за нашу свободу.  Тож ми маємо пам’ятати про їх подвиг та поважати тих ветеранів, які ще сьогодні розділяють з нами свято великої Перемоги.

Художні колективи нашого району подарували усім присутнім святковий настрій та дух перемоги.

По закінченню   урочистостей відбулася  хода та покладання квітів до пам’ятних знаків селища.