ПАТ "Житомиргаз" повідомляє про відключення газопостачання

Дата: 20.05.2019 13:20

Любарська дільниця ПАТ « Житомиргаз» повідомляє, що згідно із проведенням  ремонтних робіт, погоджених згідно плану зупинок ГРС на 2019 рік, Бердичівьким ЛВУМГ буде проведена повна зупинка ГРС « Березівка».

Роботи будуть проводитися 21 травня 2019 р. з 12.00 по 22 травня 2019 р. до 15.00 години. На час проведення  робіт газопостачання споживачам проводитись не буде.

Доводимо  інформацію до жителів сіл Березівка, В.Волиця, Рогізна, Бичева, Мотовилівка, М.Браталів,. Гринівці, Карань, Кириївка, Авратин, Пединка, Семенівка.

Відновлення газопостачання буде проводитися після закінчення робіт та обов’язковій присутності споживачів згідно технічних норм та правил.