Підтримка соціальної сфери

Дата: 27.05.2019 08:25

Значна  увага в нашій громаді приділяється соціальному обслуговуванню наших громадян . Для забезпечення підтримки цього напрямку в роботі громади була прийняті Програми «Забезпечення депутатської діяльності»  «Розвитку старостинських округів»які дали  можливість депутатам Любарської селищної ради та старостам підтримувати соціальні проекти .

Любарський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) висловлює щиру вдячність депутатам Любарської селищної ради та старості за придбані велосипеди для соціальних робітників по наступних старостинських округах:

Сухоставський Михайло Богданович, смт.Любар для соціального робітника

Костюк Антоніни Іванівни, яка обслуговує дільницю смт.Любар – с.Громада;

Вигнич Григорій Іванович, с.НовийЛюбар для соціального робітника Карпик Зої Іванівни, яка обслуговує дільницю с.НовийЛюбар;

Аврамчук Марія Борисівна, с.Горопаї для соціальних робітниківПасічник Любові Василівни, яка обслуговує дільницю Горопаї 1, та Якимчук Ользі Сергіївні, яка обслуговує дільницю Горопаї 2;

Андрощук Валентина Андріївна, с.Липно, с.Кутище для соціальних робітників Василюк Ользі Петрівні, яка обслуговує дільницю Липно та Чеботар Наталії Семенівні, яка обслуговує дільницю Кутище;

Чепурний Микола Миколайович, с.Гізівщина, с.Житинці,с.Демківці для соціальних робітників Огінської Раїси Тимофіївни, яка обслуговує дільницю Гізівщина-Житинці та Мельник Любові Василівні, яка обслуговує дільницю Гізівщина-Демківці;

Чавалюк Зої Іванівніс.Бичева для соціального робітника Подзем Інні Миколаївні, яка обслуговує дільницю Бичева;

Янко Василю Володимировичус.Панасівка, с.Коваленки соціальному робітнику Рогальській Марії Миколаївні, яка обслуговує дільницю Панасівка-Коваленки;

старості Велико-Волицькогостаростинського округу Голюку Миколі Андрійовичудля соціального робітника Кухар Ольги Степанівни, яка обслуговує дільницю Велика Волиця.

Працівники територіального центру вдячні, що Ви не були байдужими до наших проблем і взялися допомогти їх розвязати.

Добрі справи не залишаються непоміченими, надаючи допомогу Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію.

Нехай Ваші зусилля та доброта повернуться до Вас сторицею.

Із найкращими побажаннями тепла, добра та повагою до Вас колектив Любарського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любарської селищної ради.