Відкрита першість ДЮСШ

Дата: 03.06.2019 11:53

1 червня, в День захисту дітей, на стадіоні «Колос» було велелюдно. Уже третій рік поспіль тут відбувалися ігри відкритої першості КЗ «Любарська ДЮСШ Любарської селищної ради»  з середнього футболу серед юнаків 2005-2006 та 2007-2008 років народження до Дня захисту дітей за підтримки депутата обласної ради Сабадаша Ігоря Івановича. У цьому році до змагань долучилися і дівчата 2004-2005 р.н.

На стадіоні  зібралось одинадцять команд  (7 – хлопчиків двох вікових категорій та 4 команди дівчат) дитячо-юнацьких спортивних шкіл м Хмільника, м.Полонного,  смт.Мирополя, смт.Баранівки , с. Краснопіль та, звичайно ж , Любара.

Дирекція КЗ «Любарська ДЮСШ Любарської селищної ради» (директор Залуцький Ю.Л.) організувала змагання так, щоб ігри  відбувалися одночасно у футболістів усіх категорій: хлопці грали на великому футбольному полі, розділеному на два міні-футбольні, а дівчатка – на майданчику зі штучним покриттям.

На стадіоні вирували емоції – бурхлива радість від перемог та розчарування від поразок.

У цілому, майже усі поїхали додому з кубками, медалями та дипломами.

Серед дівчат результати наступні:

1 місце – «Радон» (м.Хмільник);

2 місце – Любарська ДЮСШ (відділення с.Мотовилівки, тренер Яткевич А.С.))

3 місце – Любарська ДЮСШ (відділення с. Кириївки, тренер Сологуб Т.І.)

Серед хлопців 2007-2008 р.н. :

1 місце – Любарська ДЮСШ (тренер Сушицький Р.Р.);

2 місце – Баранівська ДЮСШ;

3 місце – Команда з м. Полонного.

Серед хлопців 2005-2006 р.н.

1 місце – Баранівська ДЮСШ;

2 місце – Любарська ДЮСШ (тренер Біленький В.І.)

3 місце – команда смт Мирополя.

Нагородження дівчаток здійснювалось за рахунок відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради, хлопчиків – відділу СМС Любарської РДА та Сабадаша І.І..