Святкування Міжнародного дня захисту дітей у Любарській громаді

Дата: 04.06.2019 13:30

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Це і веселе свято для самих дітей, і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

3 червня 2019 року в Любарській громаді відбулося масштабне свято, присвячене до Міжнародного дня захисту дітей. Захід був організований відділами  та  службами Любарської селищної ради та Любарської РДА. Завітали на нього діти з усіх шкіл та позашкільних закладів Любарської  громади та району.

Свято розпочалось на головній площі селища  за участю наймолодших жителів громади разом із вихователями, вчителями та батьками .

Дитинство – це чудова казкова пора. Шкода тільки, що закінчується вона швидко. Ключів, щоб повернутися у неї, на жаль, не знайшов ніхто. Тому, бажаємо вам вдосталь ним насолодитися. А вам, батьки, зробити все, щоби дитинство ваших дітей було щасливим та незабутнім. Культурна  програма, атракціони, конкурси, майстер класи , подарунки – ось неповний перелік розваг для діток під час свята.

Для молоді з обмеженими можливостями було  створено окрему локацію під відкритим небом. Веселий сміх та гомін дітлахів супроводжувалися шумом цікавих атракціонів .

Дивлячись на щасливі та усміхнені обличчя маленьких жителів громади  можна вважати, що відкриття літнього сезону вдалося нам на славу.