Фото без опису31травня та 01 червня 2019 року проходив всеукраїнський фестиваль  конкурс дитячої  творчості « Дивограй» в м. Андрушівка  Житомирської області.

На фестиваль прибули дитячі колективи з різних куточків України- загалом 38 колективів.  З Коваленківської ЗОШ  I-II ступенів Любарської селищної ради були запрошені два  колективи , зразковий аматорський духовий оркестр та ансамбль сопілкарів.На фестивалі були представлені різножанрові колективи: хореографічні, фольклорні,образотворчого мистецтва та інструментальної музики.

Серед інструментальної музики золотий диплом здобув  аматорський  зразковий духовий оркестр с. Панасівка ( керівник Сологуб І.С.)

На фестивалі були проведені майстер класи по прикладному мистецтву, цікаві розважальні програми. Діти отримали багато цікавих позитивних вражень, емоцій.

Колектив   аматорського зразкового духового оркестру щиро дякує відділу культури, туризму та організаційно- масової роботи Любарської селищної ради за організацію та фінансування поїздки.

1 місце в номінації « Музичне мистецтво» на Всеукраїнському конкурсі здобули юні артисти аматорського духового  оркестру Панасівського сільського  будинку культури, де учасниками є учні Коваленківської  ЗОШ  I-II ступенів під керівництвом Івана Сологуба.Цінуймо те, що маємо! Створити оркестр в селі і вивести його на професійний рівень- ось справжня відданість культурі, талант керівника оркестру.

Любарська селищна рада