Тренінг для школярів

Дата: 12.06.2019 15:48

Життя без сміття. Чи можливо таке?

Саме під таку назву мав тренінг для школярів Любарської селищної ради, який організовувався сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради , який 12 червня проводили тренери ГО «Ендшпіль». Захід відбувся в межах проекту «Від сміття до добробуту!», що реалізується в одинадцяти громадах, в тому числі, й Любарській. Дітям розповіли про масштаби забруднення нашої планети, адже під смітниками зараз перебуває від 3 до 5-ти відсотків її території.

Учасникам тренінгу у доступній формі розповіли, а потім ще й показали, як потрібно правильно сортувати сміття, а також про те для чого це потрібно робити, та ще й на цьому заробляти гроші.

Але, звичайно ж, найбільш учасникам сподобався майстер клас з розмальовування екоторбинок. Діти залюбки створювали спеціальними фарбами для тканини малюнки, які їм були до вподоби. Усі отримали у подарунок ту, яку власноруч розписали. Дякуючи пані Ользі Іванюк, діти отримали не тільки нові знання, навички, але й гарний настрій.