Фото без описуНа військову службу за контрактом приймаютьсягромадяни, якіпройшлипрофесійно-психологічнийвідбір і відповідаютьнаступним вимогам:

• Вік: від 18 років до досягнення граничного віку перебування у запасі
  • Відсутність судимості за скоєння тяжких злочинів.
  • Наявність базової загальної середньої освіти.
  • Придатність за станом здоров’я

Військова служба за контрактом гарантує:

• Гідне грошове забезпечення (розмір залежить від військового звання, посади й інших надбавок та премій), в тому числі матеріальна допомога на оздоровлення  та матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань;
  • Отриманняжитла за рахунокдержави (або щомісячної компенсації за піднайом житла).
  • Речовезабезпечення у відповідності до визначених норм.
  • Використаннящорічноїосновноївідпусткиіззбереженням грошового, матеріальногозабезпечення та грошовоїдопомоги на оздоровлення у розмірімісячного грошового забезпечення та інших видів відпусток.
  • Отриманняпідйомноїдопомоги в розмірімісячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 відсотківмісячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ївійськовослужбовця, якийпереїжджає з ним на новемісцевійськовоїслужби, при переїзді на новемісцевійськовоїслужби в інший населений пункт, у зв’язку з призначенням на військову посаду, зарахуванням до військовогонавчального закладу, терміннавчання в якому становить не менше шести місяців, або у зв’язку з передислокацієювійськовоїчастини.
  • Забезпеченнявійськовослужбовців за контрактом безкоштовнимиобідами у робочідні (або за бажанням грошовою компенсацією у розмірівартості набору продуктів на приготуванняобіду).
  • Безоплатнукваліфікованумедичнудопомогу у військово-медичних закладах охорониздоров’я .
  • Право на санаторно-курортнелікування та відпочинок у санаторіях, будинкахвідпочинку, пансіонатах і на туристських базах Міністерства оборони України (один раз на рік).
  • Отриманняосвіти у вищихнавчальних закладах (вищихвійськовихнавчальних закладах) без відривувідпроходженнявійськовоїслужби (за заочною формою навчання).
  • Право на пенсійнезабезпеченнянезалежновідвіку в разі, якщо вони мають на день звільненнязіслужбивислугу 25 років і більшеабо за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не меншеніж 12 календарнихроків і 6 місяців становить військова служба.
  • Повне страхування життя та здоров’я.

Вичерпну інформацію щодоприйняття на військову службу за контрактом можнаотримати уЛюбарському районному військовому комісаріаті за адресою: смт.Любар вул.Ватутіна,3 або за тел.2 35 43