Чемпіонат України з боксу

Дата: 19.06.2019 13:09

Те, що спортсмени, які тренуються у Залуцького Юрія Леонідовича у відділенні  боксу КЗ «Любарської  ДЮСШ Любарської селищної ради»,  показують гарні результати на змаганнях різного рівня, відомо всім. Тепер наші юні боксери піднялися на вищий щабель.

Відділ освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради з 12 по 16 червня відряджав Конона Артема та Синицю Максима та їхнього тренера на чемпіонат України з боксу серед школярів 2005-2006 р.н. Конон Артем повернувся з чемпіонату зі сріблом.

Організатори чемпіонату – Міністерство освіти і науки України, Комітет з фізичного виховання МОН України, Федерація боксу України тощо.