Відбулася чергова XVIІ сесія Любарської селищної ради

Дата: 25.06.2019 15:51

25 червня 2019 року в залі засідань  відбулась XVII чергова  сесія VIII скликання  Любарської селищної ради  під головуванням  Герасимчука Володимира  Миколайовича. На засідання сесії прибуло 18 депутатів. На початку сесії селищний голова ознайомив всіх присутніх з порядком денним,  на який було винесено 25 питань.

Було обговорено близько 16 земельних питань. Це питання про  виділення земельних ділянок учасникам АТО, про надання дозволу на розробку технічних документацій, про надання дозволу на розробку проектів землеустрою, передачу в оренду земельних ділянок та інші.

Також були прийняті рішення  щодо внесення змін  до Програми сприяння оборонній та мобілізаційній готовності, про визначення податкових агентів щодо справляння туристичного збору,  затверджений  перелік об’єктів, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів субвенції та  затверджений план  роботи  Любарської селищної ради  на ІІ півріччя 2019р.

Протягом  2 годин дискусійної  плідної  праці депутати  прийняли 25 рішень.