Бердичівське управління ГУ ДФС у Житомирській області  нагадує, що 31 липня 2019 року – останній день сплати фізичними особами податку на доходи фізичних осіб та військового збору, зазначених у поданій ними річній декларації про майновий стан і доходи.

Також до 1 серпня 2019 року мають сплатити податок на доходи фізичних осіб та військовий збір приватні нотаріуси, адвокати, арбітражні керуючі та інші особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

За несплату узгодженої суми платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у наступних розмірах:

- при затримці до 30 календарних днів, після останнього строку сплати, - у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;

- при затримці більше 30 календарних днів, - у розмірі 20% сплаченої суми податкового боргу.

Крім того, після 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати, до штрафу починає нараховуватися пеня.

Бердичівське управління  ГУ ДФС у Житомирській області