На Житомирщині серед 12 громад обирають місто та ОТГ, де будуть створюватися індустріальні парки.

Дата: 12.07.2019 08:10

Місто обласного значення та одна об’єднана територіальна громада зможуть отримати підтримку у створенні на своїй території індустріального парку.

Свої пропозиції надали Високівська ОТГ, Пулинська ОТГ, Брониківська ОТГ, Городницька ОТГ, Любарська ОТГ, Миропільська ОТГ, смт Гришківці Бердичівського району, м. Житомир.

Представники Агенції регіонального розвитку Житомирської області разом з іноземним експертом по індустріальним паркам Стівеном Таппером, експертом проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Василем Федюком ознайомлюються із запропонованими ділянками та виставлять свої оцінки щодо можливості та доцільності створення на них індустріальних парків.

«За підтримки програми “U-LEAD з Європою” та Ukrinvest, а також у рамках обласної програми розвитку мережі індустріальних парків на Житомирщині, ми зібрали пропозиції від громад щодо ділянок, де можуть розміщуватися індустріальні парки, і зараз технічно їх оцінюємо. За результатами оцінювання маємо відібрати одне місто обласного значення і одну ОТГ, на запропонованих ділянках яких можливо та доцільно створити індустріальні парки. З відібраними об’єктами ми звернемося до депутатів обласної ради, аби надати переможцям підтримку у реалізації таких важливих проектів», – зазначає директор Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артем Сачук.