«U-LEAD з Європою» Створення індустріального парку

Дата: 15.07.2019 10:05

12.07.2019 р відбулась зустріч представників Житомирської обласної державної адміністрації, міжнародної європейської організації «U-LEAD з Європою» та Любарської селищної ради з питань створення індустріального парку на території нашої об’єднаної територіальної громади. Предметом обговорення були дві земельні ділянки комунальної форми власності на території Юрівського старостинського округу.

Основна мета створення індустріального парку на території Любарської об’єднаної територіальної громади  полягає в залучені інвестицій, необхідних для розвитку селища. Досягнення визначеної мети дозволить підвищити конкурентоспроможність Любарської селищної ради на ринку інвестицій, що у свою чергу сприятиме створенню нових робочих місць, впровадженню новітніх технологій у промисловому виробництві та, як результат, посиленому й водночас сталому просторовому і економічному розвитку територій.  Функціонування індустріального парку на території селищної ради дозволить збільшити надходження до місцевого бюджету, оскільки забезпечуватиме розгортання конкурентних промислових виробництв, а також зайнятість працездатного населення.