До уваги платників податків!

Дата: 16.07.2019 12:53

Бердичівське управління ГУ ДФС у Житомирській області нагадує, що  19липня  2019 року - останній день сплати:

авансового внеску з єдиного податку на липень платниками, віднесеними до першої та другої груп;

·         єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботодавцями за червень;

·         єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами — підприємцями, в тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, і членами фермерського господарства за ІІ квартал 2019 р.

Відповідно до вимог чинного законодавства сплата єдиного внеску здійснюєтьсяфізичними особами — підприємцями незалежно від здійснення  ними  господарської  діяльності та незалежно від обраної системи оподаткування.

Бердичівське управління  ГУ ДФС у Житомирській області