Святкування Дня Незалежності

Дата: 23.08.2019 17:52

23 серпня 2019 року в районному будинку культури відбувся святковий концерт,  присвячений  до Дня  державного прапора України  та Дня Незалежності України.  В холі будинку культури бібліотекарі  старостинських округів  частували гостей смачною випічкою та щедрими дарами.

Голова Любарської об’єднаної громади Володимир Герасимчук , голова районної державної адміністрації Костянтин Чернецький  та голова районної ради Ігор Кучер звернулися із щирими привітаннями до присутніх гостей в залі.

На знак шани та пам’яті про тих, хто загинув в роки війни, виборюючи нашу незалежність,  працівники селища, району та усі бажаючі поклали квіти до пам’ятких знаків.

Талановиті  колективи старостинських округів подарували святковий настрій  та море позитивних емоцій