Фото без опису  Відповідно до регіональної ( комплексної ) цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018 -2022 роки, затвердженої рішенням сесії селищної ради від 22.12.2017 року № 32, з метою забезпечення у 2019 році соціальним житлом двох осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, Любарська селищна рада повідомляє про намір придбати будинок, з метою надання соціального житла для вищезазначеної категорії осіб, які проживають на території Любарської ОТГ.

Вимоги до житлового будинку:

- будинок має бути розташований по території Любарської ОТГ;

- гранична вартість будинку не може перевищувати 150.000 грн;

- наявність пакету документів на будинок;

- належний технічний та санітарний стан будинку;

- зручна транспортна доступність до районного центру

Пропозиції приймаються з 26.08.2019 по 26.09.2019 року

Із наявними пропозиціями та пакетом документів звертатись до Любарської селищної ради, за адресою: вул. Незалежності, 38, смт. Любар, Любарського району, Житомирської області.

За детальною інформацією звертайтесь до служби у справах дітей за телефоном: (04147) 2-30-03