ЛЮБАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 28.08.2019 12:02

Робочою групою на чолі з селищним головою Володимиром Герасимчуком було організовано робочі зустрічі із працівниками бюджетної сфери, підприємцями малого та середнього бізнесу торгівлі та землекористувачами у кожному населеному пункті всіх старостинських округів Любарської об’єднаної територіальної громади. В процесі роботи вивчались питання наповнення селищного бюджету, функціонування бюджетних установ, зокрема підготовки шкіл до нового навчального 2019-2020 років, проведення ремонтних робіт, підготовки до опалювального сезону.

Зверталась увага на благоустрій населених пунктів, прилеглих територій до діючих приміщень торгівлі, оформлення договорів оренди земельних ділянок, а також роз’яснення діючого трудового законодавства  в питаннях оформлення трудових відносин.

Крім того, вивчались земельні питання в площині виконання земельного законодавства, орендних відносин земель комунальної власності.

Як результат, додатково залучено до селищного бюджету майже 3,0 млн грн.

Діалог між місцевою владою та представниками бізнесових структур був плідний та корисний для подальшої співпраці.