У рамках правопросвітницького проекту «Я маю право» на Житомирщині стартував цикл тематичних уроків для учнів закладів загальної середньої освіти області. 05.09.2019 року начальником відділу Любарське бюро правової допомоги
«Я маю право» для учнів 5-9 класів Веселківської ЗОШ І-ІІ ступенів, де у інтерактивній формі розповіли учням про те, які права гарантуються кожному, як їх реалізувати та захистити у разі порушення.
         Окрім прав, діти дізналися про те, що вони мають також і обов’язки, які сумлінно повинні дотримуватися, а відтак бути вихованими та правоосвіченими громадянами нашої країни. Адже саме з дитинства формується уміння дотримуватися правових свобод та обов’язків дитини.