Регуляторний акт

Дата: 09.09.2019 11:06

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що 09.09.2019 року в мережі інтернет на офіційному веб сайті Любарської селищної ради опубліковано проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу проектів рішень сесії Любарської селищної ради: "Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Любарської селищної ради"

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Любарської селищної  ради "Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Любарської селищної ради Житомирської області"