До уваги платників податків!

Дата: 12.09.2019 14:44

Бердичівське управління ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє, що Державною казначейською службою України на виконання пункту 3 Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018  №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (ІВАN) в Україні» здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту ІВАN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснено Казначейством з 01 жовтня 2019 року.

Таким чином, починаючи з 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту ІВАN.

З 01.10.2019 р. до 31.10.2019 р. перехідний період, з 01.11.2019 р. – у постійному режимі.

Крім того, повідомляємо, що інформацію про реквізити рахунків за надходженнями розміщено на сайті ГУ Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua), на сайті ГУ ДПС у Житомирській області (zt.sfs.gov.ua), а з 02 жовтня 2019 року в Електронному кабінеті платника податків (cabinet.sfs.gov.ua).

Телефони для довідок:

Бердичівська ДПІ –  (04143) 2-54-43