Професія – бути військовим!

Дата: 16.09.2019 13:32

Чи престижно сьогодні бути військовим? До даного питання ставляться не однозначно як молодь, так і люди старшого віку. Сьогодні ситуація складається так, що юнаки уникають строкової військової служби, а дівчата із задоволенням одягають військову форму. Одні бояться переступити поріг військкомату, а інші жертвуючи життям і здоров’ям захищаючи країну на Сході.Але не зважаючи на нерозуміння однолітків, страхи рідних, не зважаючи ні нащо! п’ятеро молодих людей з Любарщини вирішили присвятити своє життя Збройним Силам України, серед яких одна дівчина. Тому, не вагаючись жодної хвилини, після закінчення школи, здачі підсумкової атестації та ЗНО вступили до військових навчальних закладів.Четверо стали курсантами Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова. Нещодавно там відбулось урочисте складення присяги. Тому бажаємо молодому поповненню легкої служби, досягнення поставлених цілей та бути гідними захисниками України та прекрасним прикладом для наслідування.