ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Дата: 25.09.2019 08:19

Любарською селищною радою, відповідно до розпорядження №165 від 23.09.2019р., розпочато процедуру підготовки та проведення конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача комунального підприємства «Любарська центральна аптека Любарської селищної ради Житомирської області».

Затверджено кількісний склад конкурсної комісії по проведенню конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача комунального підприємства «Любарська центральна аптека Любарської селищної ради Житомирської області» - 6 осіб, в тому числі:

-представники Любарської селищної ради (Власника) – 2 особи;

-представники трудового колективу комунального підприємства «Любарська центральна аптека Любарської селищної ради Житомирської області», обрані на загальних зборах трудового колективу – 2 особи;

- представники (за згодою) громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері  запобігання корупції і антикорупційній діяльності ( за умови реєстрації таких громадських об’єднань на території Любарського району не менш як за два роки до дати розпорядження про проведення конкурсу ) – 2 особи.

Термін подання кандидатур на включення до складу конкурсної комісії по проведенню конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача комунального підприємства «Любарська центральна аптека Любарської селищної ради Житомирської області» встановлено  протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Любарської селищної ради.