Засідання виконавчого комітету

Дата: 01.10.2019 15:56

01 жовтня 2019року відбулося  засідання виконавчого комітету Любарської селищної ради під головуванням селищного голови  В.М.Герасимчука. На засідання з’явилися 24 члени  виконавчого  комітету. Членами виконкому було затверджено порядок денний, обговорено та  прийнято рішення по дванадцятьох  питаннях.  Також на засіданні виконавчого комітету   була заслухана  доповідь  про підготовку до осінньо-зимового  періоду начальника  відділу освіти, молоді та спорту, директора КП «Добробут».  Начальники відділів доповіли членам виконавчого комітету про проведену роботу  та нагальні проблеми, які ще потрібно вирішити до початку опалювального сезону.