Фото без описуШановні жителі громади, керівники установ, підприємств, організацій Любарської селищної ради!

      З метою забезпечення на території селищної ради чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою, Любарська селищна рада звертається до вас із проханням провести заходи по упорядкуванню та прибиранню прилеглих територій та присадибних ділянок.

      Підприємствам, установам, організаціям, юридичним і фізичним особам, які мають  будинки на правах приватної власності, необхідно вчасно виконувати прибирання прилеглих територій та закріплених за ними земельних ділянок (очищення від сміття та бруду, будівельного матеріалу, прибирання гілля та ін.), дотримуватися чистоти і підтримувати порядок на всій території селищної ради, утримувати в чистоті і порядку багатоквартирні житлові будинки та інші об’єкти соціального призначення.

     На території селища та у центрах сіл не допускається складування побутового і будівельного сміття, побутових відходів, тари, складування дров, опалого листя у невстановлених для цього місцях.

    У разі порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою територій населених пунктів Любарської селищної ради передбачається адміністративна відповідальність.

   Дякуємо всім за підтримку та розуміння у вирішенні питань благоустрою, які відіграють велике значення у розбудові громади!

    Актуальною у сьогоденні є філософська думка індійського громадського та політичного діяча Махайма Ганді «Хочеш змінити світ на краще-почни з себе, свого світогляду та вчинків».