Комісія з питань захисту прав дитини

Дата: 28.10.2019 07:51

25.10.2019 року в кабінеті селищного голови у складі 10 членів комісії, запрошених в.о. старост Мотовилівського та Великоволицького старостинських округів та фахівців із ПОУ, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини на порядок денний якого було винесено 9 питань, які стосувались  житлових та майнових прав  дітей,  їх соціального та правового захисту. Також були розглянуті ситуації в сім’ях, де батьки неналежно виконують свої обов’язки відносно дітей, переглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Опрацювавши матеріали та вислухавши виступи запрошених учасників засідання комісії, були прийняті відповідні рішення з врахуванням інтересів дитини.