ЦНАП - Програма «U-LEAD з Європою»

Дата: 28.10.2019 11:35

Любарська громада успішно співпрацює з Програмою «U-LEAD з Європою» у інституційному створенні  відділу «Центр надання адміністративних послуг».

Так,  у період з 17 по 25 жовтня 2019 року працівники ЦНАП, старости та діловоди старостинських округів, керівники та спеціалісти відділів селищної ради пройшли навчання за п′ятимодульною програмою по підвищенню кваліфікації, яку розробили українські та шведські експерти. Кожен модуль складався  з семінарів по діловій етиці, гендерних питань, ролі органів місцевого самоврядування у наданні адміністративних послуг та інших важливих тем, з якими кожного дня стикається команда належного ЦНАП.