Профілактичний рейд «Діти вулиці»

Дата: 30.10.2019 15:53

29.10.2019 року службою у справах дітей Любарської селищної ради з метою попередження бездоглядності та безпритульності дітей,  захисту прав та інтересів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, в селі Липно проведено профілактичний рейд «Діти вулиці». Під час рейду обстежені та перевірені житлово-побутові умови проживання 5 дітей, які по недбалості батьків перебувають у складних життєвих обставинах.

За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей. Крім того, перевіркою було охоплено заклади торгівлі з метою попередження продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. Всі батьки попереджені про відповідальність за ухилення від виконання батьківських обов’язків. З початком осінньо-зимового опалювального сезону із батьками також проводитись інформаційно-роз’яснювальні бесіди з метою попередження виникнення пожеж.