Любарське  КП «Добробут» доводить до відома споживачів води  с.Громада , що за жовтень місяць 2019 року споживачами с.Громада (крім вул.Тельмана) було спожито води в кількості 1283 м³  так,  як на трубопроводі було встановлено лічильник води, який рахує кількість води, яку споживає  с. Громада.

Просимо терміново подати показники лічильників холодної води  та тих споживачів, які не зареєстровані,   зареєструватися  та подати  показники  для  проведення розрахунків.

У випадку не проведення розрахунків  за дану кількість води, подачу води на с.Громада  буде  призупинено.

Адміністрація  КП «Добробут».