Український державний фонд підтримки фермерських господарств отримав кошти для реалізації проекту «Створення Всеукраїнського мережевого бізнес-інкубатора для диверсифікації сільськогосподарського виробництва і розвитку кооперації у сільській місцевості», який став переможцем конкурсу секторальної підтримки ЄС.
29 жовтня 2019 року  під головуванням Заступниці Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інни Мєтєлєвої відбулась нарада за участі керівництва центрального офісу і регіональних відділень Укрдержфонду у 24 областях України.

На нараді було розглянуто ключові ідеї проекту: проведення дистанційного навчання 10 000 претендентів на участь у Бізнес-інкубаторі, організацію пошуку джерел фінансування, додаткового навчання і консалтингової допомоги 5 000 відібраним учасникам Бізнес-інкубатора.
Але першим етапом проекту повинен стати відбір 50 із 70 напрямків діяльності створюваного Бізнес-інкубатора і його потрібно провести протягом тижня – щоб потім дуже швидко визначити тих викладачів/тренерів/консультантів, хто встигне створити курси дистанційного навчання за цими 50 напрямками до кінця року (бо невикористані кошти потрібно буде 30.12.2019 повертати до бюджету, а потім вони знов повернуться в Укрдержфонд для продовження проекту – але у невизначений час).
Тому велике прохання: допоможіть  Укрдержфонду визначити 50 із 70 напрямків діяльності створюваного Бізнес-інкубатора – заповніть анкету, яка відкривається з головної сторінки на сайті  А також долучіть до цієї можливості якомога більшу кількість мешканців сільських громад і студентів – поширюйте http://fondfermeriv.org.ua/ цей допис на сторінках ОТГ і аграрних навчальних закладів!

Житомирське відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств

м. Житомир, майдан С.П. Корольова,3/14,кім.102

Телефон для зв’язку (0412) 47-44-53,  067-917-58-87