Профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал»

Дата: 27.11.2019 16:14

Працівниками служби у справах дітей Любарської селищної ради продовжуються об’їзди старостинських округів і саме по території сіл: Гізівщина та Меленці був проведений профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал», який направлений на попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, правопорушень, травматизму, нещасних випадків серед дітей.

Під час рейду перевірено умови проживання 4-х сімей, в яких проживають 9 дітей, 7 із яких перебувають на обліку, як діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, 1 дитина перебуває на первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, який влаштований під опіку та 1неповнолітній перебуває на профілактичному обліку.

Під час відвідування сімей - із батьками та опікунами проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду та попереджено про відповідальність за неналежне виконання чи ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків відносно дітей, безпека під час користування пічного опалення.

Під час рейдів додатково перевірено магазини та продавців алкогольних та тютюнових виробів наголошено про заборону продажу відповідного товару неповнолітнім та попереджено про адміністративну відповідальність в разі порушення норм законодавства.

За результатами проведених профілактичних рейдів «Діти вулиці», «Вокзал» дітей виявлено не було.