Робоча зустріч суб’єктів виявлення та організації соціального захисту дітей

Дата: 10.12.2019 15:22

Відбулась робоча нарада  в службі у справах дітей Любарської селищної ради, метою якою було підведення підсумків Всеукраїнської компанії «16 днів проти насильства» за участю представників Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді селищної ради та працівників ДУ «Центр пробації».

В ході наради обговорено алгоритм дій  у разі виявлення факту вчинення насильства над дітьми, особливості проведення консультування, відбувся обмін досвідом з питань попередження та запобігання насилля в сім’ях.

Підведені підсумки проведеної акції та  окреслено шляхи подальшої взаємодії між закладами освіти, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, правоохоронними органами та служби у справах дітей.

В кінці наради був обговорений план дій між зазначеними структурами у проведенні Всеукраїнського тижня права з 9 по 13 грудня  включно.