10 грудня День прав людини

Дата: 11.12.2019 16:34

10 грудня служба у справах дітей Любарської селищної ради прийняла участь у заході на запрошення працівників відділу Любарського бюро правової допомоги Бердичівського  місцевого центру з надання БВПД, який приурочений до Дня прав людини та відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Серед учасників заходу: працівники Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді селищної ради, Любарської районної філії Житомирського ОЦЗ, Любарського РС філії ДУ «Центр пробації» та працівники Любарського ВП Бердичівського ВПГУПН в Житомирській обл.

Основною та ключовою темою для обговорення для всіх присутніх стала тема щодо захисту прав, свобод  та законних інтересів громадян та найменш захищеної категорії населення – дітей.

Кожен із присутніх поділився планом дій щодо проведення на місцях Всеукраїнського тижня права.