16.12.2019 р. відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі селищної ради. На порядок денний комісії винесені наступні питання, а саме: надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу житлового будинку, в якому зареєстровані та проживають малолітні діти, розгляд питання про взяття під соціальний супровід сімей, які потребують спеціального контролю, перегляд та затвердження планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та інші звернення, заяви громадян. Для досягнення всебічного розгляду ситуацій та досягнення ефективного вирішення спірних ситуацій у взаємовідносинах між дітьми та батьками, та вирішення питання з відвідуванням окремими учнями школи, на засідання комісії були запрошені представники відповідних закладів освіти.

Всі матеріали справ, заяв були розглянуті, вислухані усі учасники засідання та запрошені, членами комісії надані відповідні рекомендації в межах норм чинного законодавства, з метою захисту прав та інтересів дітей.

Деякі питання, які були розглянуті, потребують подальшого контролю, тому робота Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Любарської селищної ради та Служби у справах дітей Любарської селищної ради стосовно сімей, які були запрошені на комісію – буде продовжуватися!